.

 

Awanse w Triple PR

dodano: 
14.11.2023
komentarzy: 
0

W listopadzie 2023 roku agencja Triple PR poinformowała o dwóch awansach na nowo utworzone stanowiska. W sierpniu 2023 roku Magdalena Dymek zaczęła pełnić funkcję Head of Business Department, a Paulina Woźniak została PR & Event Project Managerem. 

Magdalena Dymek w nowej roli liderki zespołu specjalizującego się w komunikacji biznesowej zarządza całym działem i dba o jakość świadczonych usług, standardy pracy, wyznaczanie kierunku rozwoju, a także wspiera zespół w codziennej pracy dla klientów agencji. 

Dymek jest związana z agencją Triple PR od 2015 roku. Od 2021 roku pełniła funkcję Senior PR Managera. Specjalizuje się w tworzeniu realizacji kompleksowych strategii PR dla klientów z sektora real estate, architektury, interior designu czy fin-tech. Współpracowała m.in. z Grupą Pro Progressio, zrzeszającą liderów z branży nowoczesnych usług dla biznesu, Forbis Group, Kompanią Domową, Polską Grupą Porcelanową czy siecią sklepów Tchibo. Wcześniej Dymek doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w agencjach Procontent oraz Citybell. Ukończyła studia dziennikarskie na specjalizacji public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim. 

Paulina Woźniak na nowym stanowisku PR & Event Project Managera zajmuje się zarządzaniem projektami oraz wdrażaniem dobrych praktyk z tego zakresu w całej firmie.

Woźniak do agencji Triple PR dołączyła w styczniu 2023 roku. Jako Senior PR Consultant odpowiadała za prowadzenie projektów dla kluczowych klientów agencji. W branży PR-u i marketingu działa od 2017 roku. Pracowała w fundacji Pro Progressio, gdzie zajmowała się rozwojem cyklu konferencji biznesowych i kanałów społecznościowych. Miała także okazję współtworzyć studenckie projekty employerbrandingowe dla takich marek jak Accenture, Deloitte czy Grupa Żywiec. (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin