.

 

Barbara Kurdej-Szatan przeprasza za wulgaryzmy na Instagramie. Play odcina się od jej wpisów

dodano: 
08.11.2021
komentarzy: 
0

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i piosenkarka, wywołała burzę swoim emocjonalnym wpisem na Instagramie dotyczącym traktowania uchodźców na granicy z Białorusią. Od jej publikacji odcięła się sieć Play, w której reklamach występuje celebrytka.

W swoim poście – który został już usunięty – Barbara Kurdej-Szatan wyraziła oburzenie zachowaniem funkcjonariuszy Straży Granicznej, obecnych na granicy Polski z Białorusią. We wpisie nazwała ich „maszynami bez serca” czy „mordercami”, pojawiło się w nim także wiele przekleństw – opisuje polsatnews.pl. Czytamy, że odniosła się do nagrania, jakie zarejestrowano w Usnarzu Górnym na granicy polsko-białoruskiej – film, który pojawił się wcześniej na oficjalnym profilu Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, pokazuje kobiety z płaczącymi dziećmi szarpią się najprawdopodobniej z funkcjonariuszami Straży Granicznej. We wpisie Kurdej-Szatan nawiązała też do sprawy 30-letniej Izabeli z Pszczyny, pisząc, że „rząd zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek”. W kolejnym wpisie przeprosiła za użyte w postach wulgaryzmy – czytamy.

„Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa” – napisała celebrytka.

Źródło: instagram.com/kurdejszatan

Do wpisu, który był szeroko komentowany w mediach społecznościowych, odniosła się sieć Play, w której reklamach występuje Kurdej-Szatan. Firma odcięła się od publikacji aktorki.

Źródło: twitter.com/play_polska

„Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem” – napisała na Twitterze sieć Play.

Polsatnews.pl podaje także, że na wpis aktorki zareagowała organizacja „Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu”, która zapowiedziała złożenie „zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatan”. (mb)

Źródło:

własne/ polsatnews.pl, Barbara Kurdej-Szatan w ostrych słowach krytykuje Straż Graniczną. "Maszyny bez serca i mózgu", 06.11.2021/ Zdjęcie główne: materiały prasowe Play
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin