.

Bartosz Dembiński odchodzi z AGH

dodano: 
07.09.2016
komentarzy: 
0

Bartosz Dembiński kończy pracę na stanowisku rzecznika prasowego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wypowiedzenie złożył w lipcu, a funkcję rzecznika będzie sprawować do końca października 2016.

„Praca na jednej z najlepszych polskich uczelni i możliwość kreowania jej wizerunku były dla mnie wielkim zaszczytem, a także wieloletnią pasją. Uznałem jednak, że czas na zmiany i nowe wyzwania zawodowe” – zaznacza w rozmowie z PRoto.pl.

Dembiński pracę na tym stanowisku rozpoczął w marcu 2009 roku. Odpowiadał m.in. za kształtowanie wizerunku uczelni w mediach, tworzenie i administrowanie uczelnianych mediów społecznościowych czy realizację projektów z pogranicza PR-u i marketingu, takich jak projekty filmowe, organizacja debat i spotkań czy realizacja projektu „Mural AGH”. Został wyróżniony kilkoma nagrodami branżowymi, m.in. za wzorową współpracę z mediami przyznaną przez serwis Nauka w Polsce PAP w ramach konkursu „Popularyzator Nauki” czy nagrodą Grand Prix w konkursie „Kryształy PR-u” w kategorii najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych. 

Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej (socjologia) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego (dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

Bartosz Dembiński nie podjął jeszcze decyzji co do swojej zawodowej przyszłości. Nie wiadomo również, kto zastąpi go na stanowisku rzecznika AGH. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin