.

 

Bartosz Popsuj dołącza do All Hands, Emilia Pluskota z nowymi zadaniami

dodano: 
06.05.2021
komentarzy: 
0

Na początku maja 2021 roku do All Hands Agency dołączył Bartosz Popsuj. Objął stanowisko Project Managera i odpowiada za kierowanie działaniami zespołu odpowiedzialnego za obsługę marki Siren7, będzie także wspierał inne zespoły projektowe w bieżących działaniach.

Popsuj poprzednio zdobywał doświadczenie zawodowe w sieci wegańskich restauracji Tel Aviv Urban Food na stanowiskach Junior Managera, a później General Managera. Pracował również w międzynarodowej korporacji zajmującą się diagnostyką medyczną, gdzie wspierał dział marketingu oraz dział HR i komunikacji. Jest studentem politologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Emilia Pluskota, która dotychczas pełniła w agencji funkcję Account Executive, od maja ma z kolei nowe obowiązki. Jako Content Specialist odpowiada za kreację treści, które będą dostosowane do potrzeb klientów agencji, oraz współpracę z pozostałymi zespołami klienckimi agencji. Pracę w All Hands Pluskota rozpoczęła w październiku 2020 roku. Poprzednio pracowała w Minority Rights Group International, gdzie była producentką i kierowniczką produkcji. Wcześniej współtworzyła film dokumentalny „Stolen Fish” (o eksploracji zachodniego wybrzeża Afryki) oraz prowadziła badania antropologiczne w Afryce Zachodniej i krajach arabskich – jest autorką wielu publikacji prasowych dotyczących etycznej turystyki i migracji z Afryki na Zachód. W przeszłości jako dziennikarka współpracowała także z magazynami „Hiro” i „Vege” oraz prowadziła autorską audycję radiową w Radio Polska Live! (obecnie Radio Płock). Prowadziła również antydyskryminacyjne warsztaty w dwujęzycznym przedszkolu oraz wykłady w liceum im. Jacka Kuronia o skutkach kolonizacji w Afryce Zachodniej. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin