wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBartosz Zasławski p.o. rzecznika prasowego Legii Warszawa

Bartosz Zasławski p.o. rzecznika prasowego Legii Warszawa

Izabela Kruk – rzecznik prasowa klubu piłkarskiego Legia Warszawa – ogłosiła na Twitterze, że wraz z początkiem września 2018 roku udaje się na urlop macierzyński. Zastępować ją będzie Bartosz Zasławski, który jako specjalista ds. media relations współpracuje z klubem od 2017 roku. Jego z kolei ma wspierać Magdalena Żarska, która od kilku tygodni pracuje w dziale komunikacji, a w samym klubie – od dwóch lat.


Źródło: twitter.com/Kruk_Izabela

Dotychczas do obowiązków Zasławskiego należało przygotowywanie informacji prasowych, koordynowanie współpracy z mediami i organizowanie ich pracy podczas meczów i wydarzeń. W latach 2014-2017 obsługiwał PR-owo kanały sportowe nc+ – najpierw jako członek agencji PiaR+, później jako pracownik działu komunikacji i PR stacji. Zajmował się przygotowywaniem komunikatów prasowych, prowadzeniem mediów społecznościowych i planowaniem aktywności medialnych. Jest absolwentem politologii na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.    

Żarska w Legii dotychczas zajmowała się ośrodkiem klubu w Książenicach – odpowiadała za organizację pracy zespołu projektowego oraz dokumentację. Wspierała też dział sportu Legii, m.in. w zakresie operacji meczowych, kontaktów z zagranicznymi piłkarzami i współpracy z UEFA. Jest absolwentką dziennikarstwa sportowego i zarządzania sportem. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj