.

 

Be Communications zostało członkiem ZFPR

dodano: 
21.04.2017
komentarzy: 
0

Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Be Communications.

Firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Wśród jej klientów są podmioty krajowe i międzynarodowe: firmy komercyjne oraz organizacje społeczne, biznesowe i naukowe, działające w takich obszarach jak zdrowie i farmacja, energetyka, finanse, nowe technologie, przemysł alkoholowy, obronny czy konsulting biznesowy.

„Dynamika, z jaką rozwija się komunikacja, niezmiennie wymaga dbałości o standardy, a Związek jest niewątpliwie miejscem, gdzie rozwiązania na rzecz stałej profesjonalizacji usług PR w Polsce są tworzone i oferowane” – mówi Adam Jarosz, dyrektor generalny Be Communications.

Agencja współpracuje m.in. z Abbvie, Diageo, Natural Pharmaceuticals, Novartis, Roche Polska czy Senior Apartments i organizacjami takimi jak Instytut Great Place to Work, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne czy Pracodawcy RP.

Be Communications jest członkiem InifiniteLatitude, czyli międzynarodowego klubu niezależnych firm PR, świadczących usługi doradcze i wykonawcze w obszarze komunikacji.

Obecnie do Związku Firm Public Relations należą 34 agencje.

Be Communications korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin