.

Prezydent Białej Podlaskiej chce zmienić głównego specjalistę ds. komunikacji społecznej

dodano: 
10.12.2018
komentarzy: 
0

Portal dziennikwschodni.pl pisze, że Radosław Plandowski, dotychczasowy rzecznik prasowy prezydenta Białej Podlaskiej, został przeniesiony do innego działu, a na jego następcę został ogłoszony konkurs. Urząd miasta potwierdza w wiadomości do PRoto.pl, że Plandowski ma nowe stanowisko, jednak poprzednio był nie tyle rzecznikiem prasowym, ile głównym specjalistą ds. komunikacji społecznej, a teraz będzie pracował w Wydziale Polityki Społecznej, Kultury i Sportu. Jednocześnie, do czasu rozstrzygnięcia konkursu na następcę, ma pełnić obowiązki właściwe swojemu poprzedniemu stanowisku.

Kandydat na głównego specjalistę ds. komunikacji społecznej, według ogłoszenia dostępnego na stronie urzędu, powinien mieć m.in. co najmniej czteroletni staż pracy na podobnym stanowisku oraz ukończone studia z zakresu public relations. Termin nadsyłania zgłoszeń wyznaczono na 14 grudnia 2018 roku.

Plandowski obejmował stanowisko głównego specjalisty ds. komunikacji społecznej od października 2017 roku. Reprezentował w kontaktach z mediami byłego prezydenta Dariusza Stefaniuka. W ostatnich wyborach samorządowych prezydentem Białej Podlaskiej został Michał Litwiniuk. (mp)

Źródło:

dziennikwschodni.pl, Prezydent Białej Podlaskiej szuka nowego rzecznika, 04.12.2018/ własne
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin