Biznes i władze lokalne

dodano: 
10.09.2007
komentarzy: 
0

18. września Forum Odpowiedzialnego Biznesu organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie”. Tym razem dyskusja będzie poświęcona najlepszym rozwiązaniom z zakresu współpracy biznesu z władzami lokalnymi. Uczestnicy porozmawiają o tym, czy współpraca pomiędzy biznesem a samorządami lokalnymi może zbudować trwały, wiarygodny wizerunek w środowisku, jakie formy współpracy są najlepsze i jakie zagrożenia jej towarzyszą.

Ekspertami dyskusji będą Aldona Zygmunt z Grupy Kapitałowej GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Antoni Szlagor, burmistrz miasta Żywiec, Małgorzata Wadzińska z Procter&Gamble Polska, Kamil Wyszkowski z UNDP oraz Elżbieta Rusielewicz z Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Nad przebiegiem dyskusji będzie czuwała moderatorka Mirella Panek-Owsiańska z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Spotkanie pod hasłem „Działaj lokalnie, czyli o współpracy firm i samorządów lokalnych” w rozpocznie się o godz. 15.00 w Hotelu Europejskim w Warszawie. Udział bezpłatny po potwierdzeniu obecności na adres mailowy do 17.09. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin