.

 

On Board z nowymi dyrektorami

dodano: 
26.05.2014
komentarzy: 
1

Agnieszka Dziedzic objęła stanowisko dyrektora zarządzającego w On Board PR. Agencja ta ma także nowego dyrektora działu Finance and Real Estate oraz pionu Power, Gas & Industry.

Agnieszka Dziedzic ma blisko 20-letnie doświadczenie w komunikacji i PR zdobyte podczas kierowania polskim oddziałem agencji Hill&Knowlton. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Była wykładowcą Public Relations w London School of PR i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Przed rozpoczęciem kariery w public relations pracowała jako dziennikarz. Była związana m.in. z PAP. Współpracowała z dziennikarzami The Los Angeles Times i The Washington Post.

Anna Rybałtowska-Gańko PR-em korporacyjnym zajmuje się od 18 lat. Pracowała m.in. w Deutsche Bank Polska i ING Nationale-Nederlanden. Przed dołączeniem do On Board PR i objęciem stanowiska dyrektora działu Finance and Real Estate pracowała w spółkach Nordea L&P – funduszu emerytalnym i towarzystwie ubezpieczeń na życie. Wcześniej, w Glaubicz Garwolińska Consultants, wspierała klientów agencji w budowaniu strategii komunikacji korporacyjnej, doradztwie kryzysowym i relacjach ze społecznościami lokalnymi. Posiada doświadczenie w public affairs i lobbingu.

Michał Nowak, dyrektor pionu Power, Gas & Industry, w ostatnim czasie prowadził działalność doradczą pod marką Okaeri PR. Wcześniej zarządzał zespołem agencji Astoria Avenue PR, gdzie prowadził działania dla klientów m.in. z sektora energetycznego, telekomunikacyjnego i finansowego. Jako Senior Manager w Glaubicz Garwolińska Consultants koordynował projekty dla klientów z branży odnawialnych źródeł energii, przemysłowej oraz nowych technologii. Posiada doświadczenie zdobyte przy kilkunastu dużych projektach na terenie całego kraju. (ks)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
26.05.2014
9:49:50
x
(26.05.2014 9:49:50)
Na zdrowie!
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin