wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBogna Wojciechowska w United PR

Bogna Wojciechowska w United PR

W październiku 2018 roku Bogna Wojciechowska dołączyła do agencji United PR, gdzie objęła nowo utworzone stanowisko Account Managera. Odpowiada za działania dla marek Panasonic oraz Aboca. Zajmuje się m.in. realizacją zadań w zakresie obsługi biura prasowego i komunikacji w internecie.

Poprzednio Wojciechowska pełniła funkcję redaktora oraz wydawcy portalu gospodarczego spedycje.pl. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w agencji Solski Communications, gdzie w dziale digital zajmowała się realizacją działań dla firm z branży technologicznej, wydawniczej oraz transportowej – m.in. dla EMC, Wolters Kluwer oraz Ubera. Wcześniej pracowała również w Nokia Networks, gdzie wspierała komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce. Zarządzała także mediami społecznościowymi Jatomi Fitness.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie SWPS (specjalizacja kreowanie wizerunku osób i firm). Studiowała również w Izraelu na uczelni Interdisciplinary Center Herzliya (kierunek Communications). (bm)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj