.

 

Była dziennikarka Wirtualnej Polski i o2.pl w agencji oLIVE media

dodano: 
24.05.2024
komentarzy: 
0

oLIVE media powiększyło zespół PR. Do agencji dołączyła Sonia Stępień, była dziennikarka. Pracę rozpoczęła w lutym 2024 roku, informację o tym ujawniono jednak pod koniec maja. 

Stępień objęła stanowisko Senior PR Specialist. Pracuje w dziale public relations, którym kieruje Katarzyna Kamińska.

Stępień odpowiada za realizowanie strategii oraz działań PR dla klientów agencji m.in. z branży sportowej, technologicznej i prawnej. Zajmuje się przygotowywaniem informacji prasowych, budowaniem i utrzymywaniem relacji z mediami. Ponadto odpowiada za biura prasowe, a także dbanie o pozytywny wizerunek klientów.

W gronie klientów, dla których pracuje Sonia Stępień, są m.in. Fundacja KSG „Olympic Dreams”, wspierająca sportowców w drodze na igrzyska olimpijskie, kancelaria Armińska radcowie prawni, aplikacja mobilna Laviro czy artystka Małgorzata Radomska.

Przez ostatnie trzy lata Stępień pracowała w redakcji portalu o2.pl, należącego do grupy Wirtualna Polska. Wcześniej współpracowała z czasopismami takimi jak „Focus Historia” czy „Newsweek Historia” oraz portalem NaTemat.pl. Pisze też teksty o tematyce kryminalnej.

Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów magisterskich na kierunku kryminologia na Uniwersytecie Gdańskim.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin