sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościByła rzeczniczka MiniMini wraz z redaktorką Radia Bis otworzyły agencję

Była rzeczniczka MiniMini wraz z redaktorką Radia Bis otworzyły agencję

Jest nowy gracz na rynku PR. W czerwcu swoją działalność rozpoczęła agencja aj efektywna komunikacja. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu PR-u i marketingu. Założyły ją Agnieszka Pieńczykowska i Justyna Pałys.

Nowo powstała agencja działa także projektowo jako podwykonawca. W zakres oferowanych przez nią usług wchodzi przede wszystkim: PR korporacyjny, produktowy, media relations, e-PR, e-marketing, komunikacja wewnętrzna oraz wydarzenia specjalne.

Pieńczykowska i Pałys zdobyły doświadczenie w branży, pracując m.in. w agencjach public relations, reklamowych i w mediach. Pieńczykowska była m.in. rzecznikiem prasowym kanałów MiniMini oraz ZigZap/Hyper w Pi-Ar+ (2009-2011). Była też dziennikarką Życia Warszawy. Pałys pracowała z kolei przy produkcji programu „Europa da się lubić”, była też redaktorką Radia Bis. Ponadto uczestniczyła w projektach komunikacyjnych realizowanych przez M&CC (2007-2010) i Laboratorium Komunikacji (2010-2011) oraz projekcie CSR przygotowanym przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego.

Obydwie panie są absolwentkami Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja marketing medialny i public relations). Obie przygotowują również prace doktorskie z zakresu komunikacji społecznej. (es)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj