Były asystent ministra Nowaka w biurze komunikacji i promocji PKP Energetyka. Wcześniej zasłynął wulgarnym wpisem

dodano: 
05.06.2014
komentarzy: 
1

Działacz młodzieżówki PO, Michał Klimczak, po raz pierwszy w mediach zaistniał dzięki facebookowemu wpisowi „Czarna dz..wko derby blisko” przed meczem Legii i Polonii. Obecnie pracuje  w biurze komunikacji i promocji PKP Energetyka. „Chciałabym odciąć się od przeszłości” – zaznacza rzeczniczka firmy i chwali współpracę z Klimczakiem.

Jak wyjaśnia rzeczniczka firmy Monika Żychlińska, Klimczak wsparł zespół prasowy PKP Energetyka ze względu na niedostateczną liczbę pracowników. Jednocześnie dodaje, że były asystent ministra Nowaka „posiada kompetencje i zna branżę”, w której operuje jej firma oraz bardzo dobrze radzi sobie z organizacją eventów.

Klimczak był członkiem gabinetu politycznego ministra transportu Sławomira Nowaka w latach 2011-2014. W 2013 roku portal rp.pl pisał o tym, że działacz Młodych Demokratów otrzymał stanowisko mimo braku wyższego wykształcenia. Jest to wymóg konieczny, z którego można zrezygnować tylko w „szczególnie uzasadnionych przypadkach”. Przy okazji serwis rp.pl wspomniał także o facebookowym wpisie Klimczaka przed meczem Legii i Polonii, potocznie zwanej „Czarnymi Koszulami”.

Czy nie mieli wątpliwości zatrudniając w biurze komunikacji i promocji osobę, o której zrobiło się głośno dzięki tak niefrasobliwemu wykorzystaniu mediów społecznościowych? Żychlińska zaznacza, że „chciałaby odciąć się od przeszłości” i miałaby wątpliwości w przypadku osoby, która od razu pracowałaby z mediami. Klimczak zajmuje się jednak przede wszystkim promocją. „Nie mam obaw ani zastrzeżeń i jestem bardzo zadowolona z pracy Michała” – dodaje Żychlińska. (ks)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
09.06.2014
10:05:10
konduktor
(09.06.2014 10:05:10)
Spady po Nowaku są sukcesywnie lokowane w kolejowych spółkach. Kleszczowa teraz Klimczak, reszta każdy wie gdzie. Zasysają nieuków. Nie tylko Klimczak nie ma wyższego wykształcenia, nerwus od pseudoPR też nie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin