.

Były dziennikarz odchodzi z Legii Warszawa

dodano: 
17.02.2020
komentarzy: 
0

Mikołaj Wójcik odchodzi 29 lutego 2020 roku z Legii Warszawa. Obecnie obejmuje tam stanowisko dyrektora ds. komunikacji, na którym pracował od października 2020 roku. Do jego obowiązków należy nadzorowanie treści mediów klubowych i biura prasowego, którym kieruje Izabela Kruk, rzecznik prasowa. Wójcik poinformował o swoim odejściu na Twitterze, a informację potwierdziło biuro prasowe Legii. Nie podał, jakie są jego dalsze plany zawodowe i wskazał, że wiąże go tajemnica z nowym pracodawcą.

Zdjęcie tweeta, na którym Mikołaj Wójcik ogłasza swoje odejście z Legii Warszawa

Źródło: twitter.com/MikolajWojcik

Klub nie podaje jeszcze, kto przejmie obowiązki odchodzącego. Portal press.pl napisał, że dyrektorem komunikacji miałaby zostać Izabela Kruk, a zadania dotyczące nadzoru nad treściami klubu przejąłby Artur Adamowicz. Biuro prasowe Legii nie potwierdza jednak tych informacji i deklaruje, że przedstawi nową strukturę działu komunikacji klubu w przyszłości.

Przed nawiązaniem współpracy z Legią Warszawa Wójcik był przez 20 lat dziennikarzem. Ostatnio przez sześć lat kierował działem politycznym w Fakcie, wcześniej pracował w Dzienniku, Dzienniku Gazecie Prawnej i tygodniku „Wprost”. (mp)

Źródło:

własne/ press.pl, Mikołaj Wójcik odchodzi z Legii Warszawa, MAC, 17.02.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin