CEC Government Relations z nowym dyrektorem obszaru Digital & Technology

dodano: 
10.09.2020
komentarzy: 
0

Natalia Mileszyk z początkiem września 2020 roku rozpoczęła pracę w CEC Government Relations. Na stanowisku Director, Digital & Technology odpowiada merytorycznie za obszar gospodarki cyfrowej oraz wsparcie w zakresie komunikacji strategicznej klientów z sektora digital & technology.

Przed dołączeniem do CEC Government Relations Natalia Mileszyk pracowała jako ekspertka ds. polityk publicznych w Fundacji Centrum Cyfrowe – odpowiadała m.in. za budowanie poparcia dla idei społecznego wymiaru technologii wśród decydentów wraz z planowaniem i realizacją działań zmierzających do zmiany polityk publicznych w tym obszarze. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowym stowarzyszeniu COMMUNIA International Association on the public domain (na stanowisku Vice President and Policy Manager) oraz Instytucie Prawa i Społeczeństwa (jako Legal Researcher and Project Coordinator). Mileszyk jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Central European University w Budapeszcie (LL.M.).

Poprzednio za obszar gospodarki cyfrowej w CEC Government Relations odpowiadała Weronika Kuna, która od września 2020 roku pracuje jako Government Affairs Lead w Microsoft Polska. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin