.

CEC Government Relations zmienia się w CEC Group

dodano: 
17.03.2021
komentarzy: 
0

CEC Government Relations, agencja specjalizjąca się w public affairs, działająca na rynku Europy Środkowej, w marcu 2021 roku poinformowała o zmianie nazwy. Będzie działać jako CEC Group. Zmiana ta jest elementem nowej strategii korporacyjnej – grupa zwiększa swój zasięg geograficzny oraz zakres kompetencji.

CEC Group informuje, że będzie skupiać się na świadczeniu usług w pięciu obszarach: Government, Communications, Regulatory, Campaigns i Intelligence.

„Public affairs pozostaje u podstaw naszej marki. Zmiana jednak ma na celu podkreślenie, że skuteczne kampanie public affairs muszą łączyć government relations z kampaniami medialnymi i cyfrowymi, opierając się na solidnej bazie wiedzy regulacyjnej oraz analitycznej” – wyjaśnia Marek Matraszek, Chairman CEC Group.

CEC Group informuje także, że zmiana marki ma służyć podkreśleniu obecności sieci w regionie Europy Środkowej – agencja ma biura w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, a jej agencje partnerskie działają w Rumunii, Chorwacji, na Ukrainie oraz w krajach bałtyckich. Firma chce zwiększyć integrację sieci i oferować kampanie regionalne dla międzynarodowych klientów. Zmianie marki towarzyszy też przebudowa strony internetowej grupy. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin