.

 

Chatbot Bard AI ulepszony. Pojawiła się aktualizacja analizująca treści wideo

dodano: 
24.11.2023
komentarzy: 
0

Bard, czyli chatbot stworzony na początku 2023 roku przez Google’a, został zaktualizowany – podaje mashable.com. Jak czytamy, narzędzie ma analizować treści wideo z YouTube’a, a następnie generować spersonalizowane odpowiedzi na życzenie użytkownika. 

Źródło podaje, że Google Bard ma teraz udzielać precyzyjniejszych odpowiedzi. Chatbot odpowie nie tylko na konkretne pytania, lecz także podsumuje cały materiał wideo i przekaże odbiorcy najważniejsze informacje na jej temat – czytamy. 

Google poinformowało także, że Bard uzyska dostęp do usług takich jak Dokumenty Google, Dysk Google, Mapy Google, Loty Google czy Gmail i i rozszerzenia przeglądarki YouTube. Jak czytamy, ma bezpośrednio pobierać dane z tych narzędzi i udzielać szczegółowych odpowiedzi w oparciu o pozyskane informacje. 

Google wprowadziło – poza szczegółową analizą treści wideo – kilka dodatkowych funkcji. Użytkownicy uzyskali m.in. dostęp do podwójnego sprawdzania odpowiedzi, które podaje chatbot., pojawiła się również specjalna wersja Barda, przeznaczona dla nastolatków. (an)

Źródło:

mashable.com, Google Bard can now watch YouTube videos for you, 23.11.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin