Ciszewski MSL i Martis Consulting na rzecz zrównoważonego rozwoju

dodano: 
30.05.2012
komentarzy: 
0

Agencje Ciszewski MSL i Martis Consulting podpisały „Deklarację polskiego biznesu na rzecz zrównoważonego rozwoju”. Do wydarzenia doszło 28 maja, podczas spotkania zorganizowanego z inicjatywy Ministerstwa Gospodarki, stanowiącego podsumowanie procesu wypracowania „Wizji Zrównoważonego Rozwoju dla Polskiego Biznesu 2050”.

Wśród sygnatariuszy znaleźli się m.in.: Coca Cola, ENERGA, PGNIG, czy Siemens. Wszyscy zobowiązali się do prowadzenia działalności biznesowej w oparciu o zaufanie i dialog, podnoszenie etyki w biznesie, stwarzanie swoim pracownikom warunków do rozwoju, a także opieranie swoich działań o innowacyjne rozwiązania, a także edukację.

Przedsięwzięcie wypracowania spójnej wizji dla polskiego biznesu nawiązuje do międzynarodowej inicjatywy, podjętej przez Światową Radę Biznesu na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (World Business Council for Sustainable Development, WBCSD), tj. organizację zrzeszającą ponad 200 firm z całego świata. Projekt jest realizowany pod patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki i Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Partnerem merytorycznym procesu jest PwC. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin