Citybell Consulting zorganizuje Internale Poland 2011

dodano: 
07.06.2011
komentarzy: 
0

Citybell Consulting odpowiada za kompleksową organizację drugiej edycji konkursu Internale Poland 2011, który skierowany jest do branży komunikacji wewnętrznej i intranetów. Agencja zajmie się organizacyjną, komunikacyjną i merytoryczną stroną wydarzenia, w tym prelegentami zagranicznymi, współpracą z członkami jury i audytorem.

Internale Poland to wydarzenie poświęcone w całości zagadnieniom branży komunikacji wewnętrznej i intranetów. Konkurs ma dopingować firmy do podnoszenia profesjonalizmu w działaniach IC, a przede wszystkim zwiększać świadomość w zakresie korzyści wynikających z nowoczesnej komunikacji wewnętrznej i technologii informatycznych. Skierowany jest do firm i organizacji, administracji publicznej, organów samorządowych oraz organizacji pozarządowych, jak również do firm dostarczających rozwiązania i usługi w tym obszarze.

Konkurs w odnowionej formule odbywa się po raz drugi. W zeszłorocznej edycji wpłynęło ponad czterdzieści zgłoszeń od firm oraz samorządów. Laureatami pierwszej edycji zostały: ING Usługi Finansowe, Kompania Piwowarska, Urząd Miejski w Gliwicach oraz VB Leasing Polska.

Organizatorem konkursu jest portal intranety.pl – pierwszy polski portal komunikacji wewnętrznej i intranetów. Patronem konkursu jest PRoto.pl.

Więcej informacji o konkursie: www.internale.com.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin