.

 

Clear Communication Group rozbudowuje zespół

dodano: 
02.04.2019
komentarzy: 
0

Z początkiem kwietnia 2019 roku do zespołu Clear Communication Group dołączyły trzy nowe osoby: Zuzanna Szelińska i Tomasz Leś, którzy objęli stanowiska menedżerów projektów, oraz Martyna Drozdowska – na stanowisko młodszego konsultanta. Wszystkie stanowiska zostały nowo utworzone w związku z modyfikacją struktury organizacyjnej firmy.

Zuzanna Szelińska w Clear Communication Group zajmie się koordynowaniem pracy dla nowych i obecnych klientów agencji. Doświadczenie zawodowe Szelińska zdobywała m.in. w Skandynawsko-Polskiej Izbie Gospodarczej oraz CHEP Polska, gdzie odpowiadała za działania komunikacyjne. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Tomasz Leś przed dołączeniem do agencji zajmował się komunikacją medialną spółki PKP, pełnił funkcję rzecznika prasowego Fundacji Grupy PKP oraz prowadził kanały społecznościowe Ministerstwa Rozwoju. W Clear Communication Group również będzie odpowiedzialny za koordynowanie pracy dla obecnych i nowych klientów.

Martyna Drozdowska jako młodszy konsultant będzie z kolei wspierać agencyjny zespół obsługujący m.in. Polskie Koleje Liniowe oraz firmę Szkła.com. Wcześniej doświadczenie zdobywała w branży nieruchomości w firmach J.W. Construction, JADAR i STRABAG, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin