.

 

Coca-Cola HBC z nową kierowniczką komunikacji zewnętrznej

dodano: 
08.02.2022
komentarzy: 
0

Karolina Orman z początkiem lutego 2022 roku dołączyła do Coca-Cola HBC, gdzie objęła stanowisko kierownika ds. komunikacji zewnętrznej w Polsce i krajach bałtyckich. Pracuje w dziale ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju. 

Orman odpowiada za całą komunikację zewnętrzną firmy, w tym relacje z mediami, konsumentami i klientami, a także współpracę w tych obszarach z zespołami firmy z Litwy, Łotwy i Estonii.

W branży PR Karolina Orman pracuje od blisko dziewięciu lat. Przed dołączeniem do Coca-Coli pracowała w agencjach public relations MSL i Edelman. Przez ostatnie dwa lata była zajmowała się PR-em korporacyjnym i wizerunkiem serwisu Netflix w Polsce i w krajach Europy Środkowej. Wcześniej specjalizowała się w komunikacji produktowej – prowadziła działania przede wszystkim dla klientów z branży technologicznej i telekomunikacyjnej, takich jak Sharp, Bose, LG, OPPO czy Play. Ma doświadczenie także w realizacji projektów z obszaru CSR i zrównoważonego rozwoju m.in dla Amazona, a w ramach działań pro bono MSL kierowała komunikacją fundacji K.I.D.S.

Poprzednio w Coca-Cola HBC funkcję kierownika ds. komunikacji zewnętrznej w dziale ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju pełniła Paulina Trzaskowska, która zakończyła współpracę z firmą. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin