.

 

„CSR i ESG – od ludzi dla ludzi” coraz bliżej!

dodano: 
17.11.2022
komentarzy: 
0

Już 30 listopada 2022 roku w Krakowie przedstawiciele NGO i środowiska biznesowego będą rozmawiać o ESG i wymieniać się doświadczeniami podczas wydarzenia „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”. Organizatorem spotkania jest Fundacja Pro NGO.

W ramach całej inicjatywy odbędą się: Konferencja ESG, Kongres Pro NGO 2022 oraz Targi CSR i ESG.

Konferencja ESG skierowana jest do przedstawicieli środowiska biznesowego oraz osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju i raportowania niefinansowego. Poruszone zostaną zagadnienia związane z nowymi regulacjami oraz dobrymi praktykami w zakresie wdrażania standardów ESG i raportowania niefinansowego. W programie uwzględniono m.in. panel dyskusyjny o tym, jak zarząd powinien wspierać wprowadzanie działań ESG i CSR. Jednym z omawianych zagadnień będzie omówienie dyrektywy unijnej CSRD, która w kolejnych latach stanie się standardem raportowania dla wielu firm.

Konferencję poprowadzi Jasiek Mela. W gronie prelegentów znajdą się Jolanta Okońska-Kubicka, dyrektor zarządzający, ENVIPOL; Daniel Mackiewicz, dyrektor PR i marketingu, ONDE; Damian Kuraś, wiceprezes Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego, dyrektor Instytutu ESG; Andrzej Gutowski, dyrektor ds. ESG, Colliers w Polsce; Ilona Pieczyńska-Czerny, radca prawny, PWC; Jolanta Pobudejska, manager w zespole ESG, PWC; Marta Kukowska, koordynator ds. ESG i komunikacji, Stena Recycling; Hanna Bednorz, CSR & Communication Lead, Capgemini Polska.

W konferencji można wziąć udział stacjonarnie lub online, a zapisy odbywają się na stronie.

Kongres Pro NGO 2022, czyli 3. edycja organizowanego corocznie wydarzenia dla organizacji pozarządowych, będzie z kolei podzielony będzie na dwie odrębne sceny: konferencyjną i szkoleniową, a spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego: Adriana Lisowska, Program Manager w Cisco Systems Poland; Paulina Koszewska, Manager ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznes w PWC, Wiktor Doktór, prezes Pro Progressio; Agnieszka Porębska, prezes Talent Alpha; Radosław Żemło, konsultant biznesowy Leadership Academy; Marek Gonsior, niezależny doradca Marketers; Dagmara Kołodziejczyk, prezes zarządu Together Consulting; Marta Schabikowska, redaktor naczelna Magazynu Kompas NGO, Fundacja Pro NGO; Grzegorz Ludwin, prezes zarządu Fundacja Pro NGO; Agnieszka Orłowska, dyrektor zarządzająca, Olympus Business Services; Karolina Wideł, specjalistka ds. administracyjnych, CFE; Tina Sobocińska, Founder & HR Strategic Advisor, HR4future.

Tegoroczny Kongres nastawiony jest na podnoszenie kompetencji z zakresu współpracy z firmami, od wprowadzenia uczestników w świat korporacji i wyzwań w obszarze angażowania pracowników, przez budowanie relacji, skuteczną sprzedaż, promocję oraz marketing, po praktyczne narzędzia i wskazówki usprawniające codzienną pracę.

Limit miejsc na wydarzenie stacjonarne został wyczerpany, możliwa jest jednak udział online w Kongresie.

Elementem wydarzenia będą też Targi CSR i ESG, podczas których odwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jakie zmiany i innowacyjne rozwiązania proponują organizacje i firmy przyszłości.

Spotkanie odbędzie się w Expo Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9. Więcej szczegółów o konferencji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin