Wybierz dowolny tekst i kliknij ikonę, aby posłuchać!
niedziela, 15 czerwca, 2025
Strona głównaAktualnościCudze chwalicie, swojego nie znacie

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Po hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie” rusza ogólnopolska kampania informacyjna przygotowana przez Fundację Polskie Marki i Polską Grupę Mediową.

Akcje ma na celu promocję polskich produktów z branży odzieżowej. Organizatorzy chcą propagować wiedzę na temat polskich marek i ich producentów, a także przekonywać konsumentów do słuszności wyboru krajowych produktów. Jednym z elementów akcji jest kampania edukacyjna, prowadzona w mediach wspólnie ze Związkiem Producentów Odzieży i Tekstyliów Lewiatan.

Kampania, która jest skierowana do partnerów biznesowych, sieci handlowych oraz konsumentów, ma także przyczynić się do ochrony miejsc pracy w branży tekstylnej – w obliczu obecnej sytuacji gospodarczej. 
Za projekt z ramienia Polskiej Grupy Mediowej odpowiada Ewa  Pater.(ał)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wybierz i posłuchaj