.

 

Członkowie ZFPR wybrali nową Radę Związku

dodano: 
08.03.2021
komentarzy: 
0

4 marca 2021 roku, podczas walnego zgromadzenia członków Związku Firm Public Relations, wyłoniono Radę Związku na lata 2021-2023. Aktualnie składa się ona z pięciu przedstawicieli zrzeszonych agencji.

Przewodniczącym Rady ZFPR został wybrany jednogłośnie Przemysław Mitraszewski, współzałożyciel i Managing Partner Lighthouse, a także ekspert w dziedzinie komunikacji, od ponad 20 lat związany z branżą public relations. W Radzie znalazła się także Alicja Wysocka-Świtała, współwłaścicielka i partnerka zarządzająca agencji Clue PR, od kilkunastu lat zajmującą się komunikacją lokalnych i globalnych marek z obszaru technologii, FMCG oraz kampaniami CSR. Do członków Rady dołączyła też Iwona Kubicz, prezeska zarządu Procontent, specjalizująca się w projektach z zakresu PR-u korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. Członkinią Rady została też Katarzyna Terej, partnerka zarządzająca TBT i Wspólnicy, ekspertka oraz doradczyni ds. komunikacji i public affairs. Do Rady powołana została także Eliza Misiecka, dr nauk humanistycznych, założycielka i szefowa agencji GENESIS PR. Specjalizuje się w PR-ze korporacyjnym, finansowym, zarządzaniu komunikacją kryzysową oraz w relacjach inwestorskich.

Rada stanowi organ kontrolny związku i składa się z przynajmniej trzech członków spośród zrzeszonych agencji. Do zadań Rady należy „kontrolowanie całokształtu działalności zarządu, składanie wniosku do walnego zgromadzenia członków w kwestii udzielania absolutorium dla Zarządu, a także rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy członkami na tle ich działalności w związku”. (kd)

Źródło:

zfpr.pl, Walne Zgromadzenie Członków ZFPR powołało nową Radę Związku, 5.03.2021
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin