Czterech nowych klientów Publiconu

dodano: 
19.07.2012
komentarzy: 
0

Marki Isover, Festina, Karkonosze, a także austriacka organizacja turystyczna Roter Hahn rozpoczęły współpracę z agencją Publicon.

W przypadku firmy Isover, producenta materiałów izolacyjnych, współpraca obejmuje relacje z mediami oraz doradztwo w bieżących działaniach komunikacyjnych firmy. Agencja została wybrana w konkursie ofert, za współpracę z klientem odpowiada Andrzej Gruszka.

Agencja odpowiada również za relacje z mediami producenta zegarków, firmy Festina. W tym przypadku do nawiązania współpracy doszło także w wyniku konkursu ofert.

Poza tym Publicon współpracuje z dwoma klientami z branży turystycznej. Jednym jest tyrolska organizacja turystyczna Roter Hahn. Za ten projekt odpowiada Karolina Sikorska.

Marka Karkonosze to z kolei przedsięwzięcie 9 gmin powiatu jeleniogórskiego, które chcą stworzyć wspólny produkt turystyczny. W tym przypadku agencja odpowiada za stworzenie i wdrożenie strategii marki. Do nawiązania tej współpracy doszło dzięki rekomendacji.  Za projekt odpowiada Szymon Sikorski.  (ks)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin