.

Cztery awanse w agencji Od kuchni

dodano: 
12.01.2023
komentarzy: 
0

W styczniu 2023 roku w agencji Od kuchni awansowały cztery osoby  z obszarów marketingu i PR-u: Aleksandra Buczyńska, Dominika Kaczyńska, Kaja Pomiankiewicz oraz Weronika Weimer.

Aleksandra Buczyńska z funkcji Marketing Specialist awansowała na stanowisko Senior Marketing Specialist. Odpowiada m.in. za obsługę klientów oraz działania związane z autorskim projektem agencji – Food and Design. Specjalizuje się w edytorstwie mediów elektronicznych, a od kilku lat zawodowo związana z marketingiem. Pracowała m.in. w Tears of Joy i Fabryce Marketingu.

Aleksandra Buczyńska

Dominika Kaczyńska awansowała na stanowisko Marketing Managera. Wcześniej była Community Managerem. Od pięciu lat zajmuje się komunikacją marek w kanałach online oraz offline. W Od kuchni odpowiada za marketing w mediach społecznościowych, strategie komunikacyjne dla klientów, food styling oraz współtworzenie contentu wizualnego. Od 2018 roku pracowała w LoveBrands Group.

Dominika Kaczyńska

Kaja Pomiankiewicz awansowała na PR Managera ze stanowiska Communication Specialist. Obecnie koordynuje obsługę PR marek współpracujących z agencją oraz współtworzy projekt Food and Design. Z branżą public relations związana od sześciu lat, od blisko półtora roku związana z agencją Od kuchni. Wcześniej pracowała m.in. w ZFPR i agencji Face It.

Kaja Pomiankiewicz

Weronika Weimer obecnie zajmuje stanowisko Senior PR & Marketing Specialist, wcześniej była Communication Specialist. Drogę zawodową rozpoczęła w agencji influencer marketingu. Poza obsługą PR-ową klientów oraz zaangażowaniem w projekt Food and Design, wspiera zespół w zakresie marketingu i social media. Od 2020 roku związana była z agencją Planet Partners.

Weronika Weimer

Do agencji dołączyły także Zofia Leszczyńska, Junior Social Media Specialist, oraz Karolina Siwek, Graphic Designer. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin