poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościCzy byli pracownicy NewsPR pracują dla Kancelarii PR?

Czy byli pracownicy NewsPR pracują dla Kancelarii PR?

Kancelaria PR prowadzi działania z zakresu public i investor relations dla firmy Sunex z Raciborza, jednego z producentów i dystrybutorów systemów solarnych. Działania z zakresu relacji inwestorskich prowadzi  zespół ds. relacji inwestorskich Kancelarii PR, pod kierownictwem Marka Sokoła.  To kolejny pracownik nieistniejącej na rynku agencji NewsPR, który pracuje dla tej agencji. Co ciekawe, jej założycielką jest była dyrektor generalna NewsPR, którą stworzyli Marek Sokół i Damian Kuraś. Powody powstania nowej agencji Łastowiecka tłumaczyła dokładnie rok temu w serwisie PRoto; wśród nich podawała przejęcie udziałów firmy przez firmę Point Group oraz to, że nie wyobraża sobie pracy bez Kurasia i Sokoła. Nie pojawiły się jednak informacje o tym, że agencja de facto przestała istnieć.

Przypomnijmy, Łastowiecka, Kuraś i Sokół to byli dziennikarze TVN 24.

„Marek Sokół i Damian Kuraś są współwłaścicielami Kancelarii PR, a także wraz ze mną partnerami w agencji, od lipca 2009 roku. W sytuacji, gdy okazało się, że plany zawodowe Marka i Damiana nie są związane z inną agencją, było dla mnie naturalnym zaproponowanie im powrotu do ścisłej współpracy. Bardzo się cieszę, że znów możemy razem pracować, bo Panowie są doświadczonymi i docenianymi fachowcami. Nasze zawodowe losy, choć z przerwami, łączą nas od ponad 9 lat. Zawsze doskonale nam się pracowało.” – komentuje sprawę Katarzyna Łastowiecka.

Umowa z nowym klientem agencji Kancelaria PR obejmuje m.in.: doradztwo strategiczne, prowadzenie relacji inwestorskich, biura prasowego oraz relacji z mediami, a także przeprowadzenie autorskich szkoleń medialnych dla Zarządu Spółki. Sunex planuje debiut na rynku NewConnect w trzecim kwartale 2010 roku. Umowa została podpisana do czasu debiutu. (kk)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj