Czy mały może więcej?

dodano: 
05.01.2007
komentarzy: 
0

9 stycznia odbędzie się w Krakowie konferencja „Czy mały może więcej? - dobre praktyki małej i średniej przedsiębiorczości”. Organizuje ją Międzynarodowe Stowarzyszenie AIESEC Komitet Lokalny w Krakowie we współpracy z Ligą Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas spotkania planowana jest dyskusja panelowa oraz szkolenie prowadzone przez Cracovian International Consultants.
Wśród zaproszonych gości wystąpią Ewa Szymczak - Dyrektor Fundacji Wspólnota Chleb Życia, Kamila Banasik - Dyrektor PKPP Lewiatan w Krakowie, prof. Jerzy Hauser z Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Janusz Macherek z Tygodnika Powszechnego, Jacek Dymowski - szef programów CSR z Telekomunikacji Polskiej i Tomasz Pruszczyński - Dyrektor Generalny os3mulitimedia. Gospodarzem spotkania będzie Sylwia Lewandowska z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Spotkanie ma pokazać, że odpowiedzialność w biznesie to istotna decyzja przede wszystkim na gruncie firmy – ma wpływ na życie pracowników, dostawców i sposób budowania relacji z ważnymi grupami interesariuszy. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli firm z sektora MŚP z Małopolski.
Wstęp na nią jest bezpłatny. Spotkanie jest elementem projektu Odpowiedzialny Kraków, mającego na celu promowanie idei biznesu odpowiedzialnego zarówno wśród przedsiębiorców, jak i studentów działających w Małopolsce. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych AIESEC-u, oraz LOB-u. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin