Damian Juszczyk menedżerem ds. marketingu, mediów i PR oraz rzecznikiem klubu siatkarskiego Aluron Virtu Warta Zawiercie

dodano: 
02.08.2017
komentarzy: 
0

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że Damian Juszczyk, który od marca 2016 roku był rzecznikiem prasowym Wisły Kraków, zakończył współpracę z klubiem.

Od 1 sierpnia 2017 roku objął stanowisko menedżera ds. marketingu, mediów i PR, a także rzecznika prasowego klubu siatkarskiego Aluron Virtu Warta Zawiercie, który od najbliższego sezonu będzie grał w Plus Lidze.

Juszczyk będzie odpowiadał m.in. za prowadzenie bieżącej polityki komunikacyjnej klubu, w tym wystąpienia medialne oraz zarządzanie stroną internetową i mediami społecznościowymi, działania z zakresu public relations, a także kreowanie inicjatyw marketingowo-promocyjnych.

Stanowisko, które objął, jest nowo utworzone i powstało w związku z profesjonalizowaniem się struktur klubu. Wcześniej obowiązki związane z działaniami komunikacyjnymi pełnił Krzystof Jurak, który jest menedżerem Aluronu Virtu Warta Zawiercie. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin