Damian Juszczyk wraca do WĘC PR

dodano: 
25.03.2019
komentarzy: 
0

Damian Juszczyk 1 kwietnia 2019 roku wraca do WĘC Public Relations. W agencji pracował już od kwietnia 2018 roku jako Senior PR Executive, jednak trzy miesiące później został dyrektorem ds. marketingu i rzecznikiem prasowym w klubie piłkarskim Odra Opole. Po powrocie do firmy Tomasza Węca obejmie nowo utworzone stanowisko PR Specialist, w ramach którego będzie współkoordynował zespół zajmujący się działaniami komunikacyjnymi i marketingowymi m.in. dla Acer UK.

Obowiązki Juszczyka w Odrze Opole do końca sezonu 2018/2019 zostaną podzielone między pozostałych pracowników. Rzecznikiem i zarządcą zespołu będzie Michał Duch.

Juszczyk odpowiadał za kontakty z mediami m.in. Wisły Kraków i był specjalistą ds. marketingu w firmie 4F. Pracował wcześniej jako dziennikarz sportowy w Telewizji Polskiej, Przeglądzie Sportowym, Super Expressie czy telewizji Orange Sport. Ukończył m.in. studia Euroleague Basketball Institute – Master in Sports Management and Marketing oraz FIFA/CIES Sport Management Programme. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin