Damian Ziąber został rzecznikiem Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

dodano: 
02.04.2020
komentarzy: 
0

Z początkiem kwietnia 2020 roku Damian Ziąber objął stanowisko rzecznika prasowego Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Będzie odpowiedzialny m.in. za prowadzenie komunikacji z mediami.

Poprzednio Ziąber był rzecznikiem prasowym i dyrektorem komunikacji korporacyjnej Grupy PZU. Pełnił tę funkcję od kwietnia 2019 roku. Wcześniej przez pięć lat był rzecznikiem prasowym i PR Managerem Prudential w Polsce. W swojej karierze pracował też dla takich marek jak Philip Morris, Ambra czy Link4 i Sygma Bank (obecnie BNP Paribas Bank Polska).

Z branżą PR Ziąber jest związany od niemal 20 lat, ma doświadczenie we wszystkich obszarach komunikacji, w tym wewnętrznej i zewnętrznej, a także corporate affairs i relacjach inwestorskich. Równolegle z pracą dla Prudential świadczył swoje usługi doradcze dla takich firm jak Betacom, British American Tobacco, Promedica24 czy Hotel Bayjonn. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji oraz na Uniwersytecie Quadriga w Berlinie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Funkcję rzecznika prasowego UFG pełniła poprzednio Aleksandra Biały. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin