Delbar nie jest już prezesem Telmy Communications

dodano: 
05.05.2014
komentarzy: 
2

Założycielka agencji Telma Communications przestaje pełnić funkcję prezesa. Do końca roku będzie obejmować stanowisko doradcy zarządu. Zajmie się także nowym projektem – szkoleniami z zarządzania stresem. Nowym prezesem został Artur Błasik.

„Nadszedł czas na zmiany organizacyjne i podzielenie kompetencji pomiędzy moich zaufanych współpracowników. Ja niedługo ruszam z nowym projektem adresowanym do kadry menadżerskiej – szkoleniami z zarządzania stresem. Postanowiłam połączyć moją wiedzę zdobytą na stanowisku lidera z doświadczeniami wyniesionymi ze szkoły rozwoju osobistego w Barcelonie, którą niedawno skończyłam. Od półtora roku uczę też jogi i wszystkie te okoliczności wpłynęły zarówno na moją decyzję jak i na projekt” – stwierdziła Joanna Delbar.

Joanna Delbar założyła agencję eventową Telma 16 lat temu i po pięciu latach przekształciła ją w agencję PR Telma Group Communications. Delbar kilkakrotnie zasiadała w Zarządzie Związku Firm PR.

Nowym prezesem oraz współwłaścicielem agencji został Artur Błasik, który dotąd pełnił stanowisko dyrektora zarządzającego. Posiada ponad 15-letnią praktykę w zarządzaniu spółkami. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. jako Marketing Manager w Biurze Rozwoju Przedsiębiorstw EuroEKSPERT, Business Development Manager w spółce Redan, był także członkiem zarządu Budvar Centrum, prezesem zarządu BUDVAR Centrum Handel, prezesem zarządu spółki BRUK.

Rozwojem strategicznym agencji będą nadal zajmować się dotychczasowi managerowie: Lidia Piekarska oraz Marta Wróblewska. (kg)


Sprawdź moduły internetowego kursu PR-u, które prowadzi Joanna Delbar

Joanna Delbar jest wykładowcą Akademii PRoto - www.akademiaproto.pl

Akademia PRoto to projekt szkoleniowy portalu PRoto.pl. Naszym celem jest umożliwienie dostępu do praktycznej wiedzy z zakresu public relations wszystkim osobom, które mają potrzebę wzbogacenia swoich kompetencji zawodowych.

W ramach Akademii PRoto mogą Państwo, w dowolnym czasie i miejscu, skorzystać z pełnego kursu on-line, albo wybrać jego pojedyncze moduły lub pakiety tematyczne – zapoznaj się z kursem internetowym.

Swoją wiedzę z PR-u można poszerzać w trakcie jedno- i dwudniowych warsztatów i szkoleń otwartych, których kilka organizujemy w każdym miesiącu – zobacz najbliższe terminy szkoleń.

W ofercie Akademii mamy także szkolenia "szyte na miarę" – poznaj nasze szkolenia wewnętrzne

komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
06.05.2014
15:11:52
shaza PR
(06.05.2014 15:11:52)
nie dziwie sie ze nie chce się Pani szarpac....
05.05.2014
10:54:15
qwert
(05.05.2014 10:54:15)
tu można by powiedzieć: mój cyrk, moje małpy, więc mogę robić co chcę. powodzenia z nowymi projektami
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin