Digital One: dział content & copy, zmiany personalne

dodano: 
04.12.2012
komentarzy: 
0

Digital One dokonuje zmian w strukturze – tworzy dział content & copy (na jego czele staje Zuzanna Koraszewska), oraz nowe stanowisko w firmie – social media strategist.

Dział content & copy będzie się zajmował się tworzeniem treści dla wszystkich kanałów komunikacji digitalowej, w tym także social media. Na jego czele stanęła Zuzanna Koraszewska, obejmując stanowisko content & copy managera. Dotychczas pracowała w agencji jako senior copywriter.

W strukturach firmy powstało też całkiem nowe stanowisko – social media strategist. Awansowała na nie Anna Tokarska, która do tej pory pełniła rolę senior social media executive, przede wszystkim przy komunikacji skierowanej do marek kobiecych, takich, jak: Estēe Lauder, Clinique czy Górska Natura Active. Tokarska współpracować będzie z Michałem Owczarkiem (partner/strategy + creative director Digital One), odpowiadając za współtworzenie koncepcji i planów aktywacji w social mediach. Bartłomiej Brzoskowski, który przez 2 lata pracował na stanowisku social media managera, odchodzi z agencji. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin