Discovery wzmacnia zespół komunikacji w regionie CEEMEA

dodano: 
03.12.2014
komentarzy: 
0

Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East & Africa (CEEMEA), oddział Discovery Communications, nadawcy płatnej telewizji, poinformował dzisiaj o zmianach personalnych w ramach zespołu komunikacji.

Anna Kozerska, pełniąca dotychczas funkcję konsultanta zarządu ds. komunikacji korporacyjnej w Discovery, z początkiem grudnia objęła stanowisko Communications Directora na 108 rynków regionu CEEMEA. Tym samym zastąpiła ona w tej roli Jonathana Bennetta, który odtąd wzmocni zespół Discovery Networks International w jego siedzibie w Londynie. Anna Kozerska jest członkiem zespołu zarządzającego Discovery Networks CEEMEA i podlega bezpośrednio Katarzynie Kieli, President & Managing Director na region Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Anna Kozerska ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach Public Relations i Public Affairs. Pracowała dla wielu branż, m.in. tytoniowej, farmaceutycznej i FMCG – zarówno po stronie klienta, jak i agencji.

Z początkiem grudnia do Discovery Networks dołącza także Marta Hopfer, która pełniąc obowiązki Consumer Marketing & PR Managera Central Europe, będzie odpowiadać za tworzenie strategii marketingowej i public relations dla kanałów z kategorii factual – Discovery Channel, Discovery Channel HD, Discovery Historia, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, Discovery Turbo Xtra HD. Będzie ona raportować do Channel Directora Factual – Tomasza Teodorczyka. Marta Hopfer jest obecna w branży mediowej od ponad 10 lat. Wcześniej pracowała dla Viacom International Media Networks oraz dla TVN. Od 2010 roku zajmuje się koordynacją mediów dla Orange Warsaw Festival. Na nowym stanowisku zastąpiła Adama Lemańskiego, który rozstał się z firmą. (ek)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin