.

Dominika Kozłowska wraca do Schulz Brand Friendly

dodano: 
28.01.2020
komentarzy: 
0

Od stycznia 2020 roku w agencji Schulz Brand Friendly po rocznej przerwie, stanowisko PR Managera ponownie obejmuje Dominika Kozłowska. Jej nieobecność od końca 2018 roku była wynikiem realizacji prywatnego projektu.

Kozłowska odpowiadać będzie za działania wewnętrzne i zewnętrzne agencji oraz realizację projektów komercyjnych dla klientów.

Podczas jej absencji działy PR i New Business zostały połączone. Obecnie PR ponownie się uniezależnia, a new business zostaje wcielone do działu client service, na czele którego stoi Monika Popowska, Client Service Director. Funkcję Business Development Managera pełni natomiast Michał Cieciak.

Dominika Kozłowska ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR, obsługiwała marki takie jak Bosch, Zelmer, Siemens, Wawel czy Kraków Airport. Realizowała działania z zakresu PR produktowego, korporacyjnego i antykryzysowego. Odpowiadała również za personal branding oraz employer branding i realizowała ogólnopolskie kampanie społeczne. Specjalizuje się w działaniach media relations, pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz konferansjera. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. (kd)

Zdjęcie główne: fot. Weronika Sieprawska

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin