.

Dorota Dabrowski-Winterscheid dołączyła do CEC Group

dodano: 
06.02.2023
komentarzy: 
0

Na początku lutego 2023 roku do agencji CEC Group dołączyła Dorota Dabrowski-Winterscheid. Objęła nowo utworzone stanowisko Senior Director, Strategic Relations.

W nowej roli odpowiadać będzie za budowanie, utrzymywanie i wzmacnianie relacji CEC z klientami i innymi interesariuszami.

Dorota Dabrowski-Winterscheid przed dołączeniem do CEC doradzała młodym przedsiębiorstwom w zakresie strategii rozwoju biznesu i wkraczania na rynek oraz promowała koncepcję Network Intelligence. Przez 20 lat zajmowała stanowisko dyrektor zarządzającej Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Zasiadała także w zarządzie AmChams na poziomie europejskim, była założycielką Polish Professional Women Network (PWnet) oraz KlubuMBA. Na początku swojej kariery pracowała w działach księgowości w firmach PwC i Shell oraz była dziennikarką „Warsaw Business Journal”.

Jest absolwentką ekonomii i slawistyki na Lawrence University w Appleton, Wisconsin. MBA uzyskała na Uniwersytecie Calgary w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin