.

 

Dorota Mazur została CEO Havas Creative Group Poland

dodano: 
26.04.2018
komentarzy: 
1

Pod koniec kwietnia 2018 roku Dorota Mazur objęła stanowisko CEO Havas Creative Group Poland. Do tej pory pełniła funkcję partnera zarządzającego. Odpowiada za wszystkie spółki w ramach grupy: Havas PR, Havas Warsaw i Havas Engage. Poprzednio stanowisko CEO Havas Creative Group Poland było nieobsadzone, a firmę reprezentował zarząd Havas, w którego skład wchodzili partnerzy zarządzający odpowiedzialni za poszczególne spółki.

Dorota Mazur z Havas Poland związana jest od 2016 roku. Dotychczas zajmowała się rozwojem agencji kreatywnej Havas Warsaw. Ponadto, od sierpnia 2017 roku, po odejściu Katarzyny Kamińskiej, zarządzała spółką PR. Dorota Mazur razem z Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group, odpowiada też za projekt Havas Village, który zakłada większą integrację na poziomie usług w obrębie obu grup Havas: Creative i Media.

Nowa CEO Havas Creative Group Poland posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej. Przed rozpoczęciem pracy w Havasie obejmowała stanowisko dyrektor zarządzającej w G7. Wcześniej związana była też z agencjami D’Arcy / DMDB oraz DougFaberFamily. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin