.

 

Drugi etap akcji edukacyjnej Misie Ratują Dzieci

dodano: 
14.10.2005
komentarzy: 
0

Akcja edukacyjna Misie Ratują Dzieci, która rozpoczęła się 7 października br. koncertem charytatywnym na Placu Zamkowym w Warszawie, przeniosła się do sieci kin Multikino. Dla dzieci ze szkół podstawowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Zabrzu, Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku i Szczecinie Agencja LINK PR & Marketing Projects organizuje wraz z przedstawicielami miejscowej policji specjalne pokazy edukacyjne.
W ramach spotkań przewidziana jest prelekcja przedstawiciela policji połączona z prezentacją obrazującą zagrożenia czekające na dzieci na drodze, konkursy z nagrodami dotyczące znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz projekcja filmu.
W tygodniu, w którym odbywają się spotkania edukacyjne w danym mieście, przy kasach kin będą stały skarbonki. Pieniądze zgromadzone w ten sposób zostaną przekazane Stowarzyszeniu Misie Ratują Dzieci na budowę Centrum Terapeutycznego „Dom Misia Ratownika” dla dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Akcja będzie prowadzona we wszystkich Multikinach w Polsce i potrwa do grudnia.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin