Dwa awanse w agencji Good One PR

dodano: 
14.08.2019
komentarzy: 
0

Agencja Good One PR w sierpniu 2019 roku poinformowała o dwóch awansach w strukturach firmy. Martyna Dziopak, która wcześniej obejmowała stanowisko Senior PR Account Executive'a, została PR Account Managerem. Drugi awans otrzymała Ewelina Jaskuła – dotychczasowa Account Executive została Senior PR Account Executive'em.

Martyna Dziopak z agencją związana jest od listopada 2015 roku. W branży PR pracuje od ponad siedmiu lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała m.in. w agencjach Edelman oraz Baddog PR. Przez ponad dwa lata pracowała także dla Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, gdzie była odpowiedzialna za działania PR organizacji oraz jej członków. Dziopak jest absolwentką kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacją PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Ewelina Jaskuła w Good One PR pracuje od kwietnia 2016 roku. W branży PR działa od pięciu lat. Pracowała w Centrum Medycznym Sir Med w dziale PR, później przez półtora roku w agencji FleishmanHillard. Zaczynała w redakcjach Business Center Club oraz Edipresse Group. Jaskuła ukończyła komunikację społeczną i dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim. (pm)

Źródło:

Zdjęcie główne: od lewej Martyna Dziopak, od prawej Ewelina Jaskuła
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin