.

 

Dwie osoby awansowały w WEC Communication

dodano: 
06.03.2024
komentarzy: 
0

Na początku marca 2024 roku w krakowskiej agencji WEC Communication awansowali Anna Urbańczyk-Cebula oraz Szymon Tyszkowski. Zmiany mają związek z powiększeniem się grona klientów agencji.

Anna Urbańczyk-Cebula objęła stanowisko Communications Managera. W tej roli pokieruje zespołem zajmującym się obsługą klienta, zajmie się też koordynacją produkcji treści audio i wideo. Co więcej, będzie odpowiedzialna za zarządzanie budżetem reklamowym oraz wzrostem efektów sprzedażowych.  

Dotąd pracowała w agencji jako Senior Project Executive. W WEC Communication pracuje od 2020 roku i dotychczas organizowała i koordynowała akcje specjalne oraz wydarzenia i realizowała zapytania od klientów agencji. Była zaangażowana w projekty m.in. dla marek Acer, Predator, Sabre Poland, Logitech, HL Tech, ASCO Cyber Security, a także dla Uniwersytetu Śląskiego. Wcześniej współpracowała m.in. z firmami Golden Rocket, WhitePress i MOMA. Z marketingiem jest zawodowo związana od ponad dziesięciu lat. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Śląskim.

Szymon Tyszkowski będzie z kolei pełnić funkcję Senior Executive'a. Współpracę z WEC Communication rozpoczął jako freelancer w 2019 roku. Po kilku miesiącach dołączył do agencji na stałe i objął stanowisko Digital Executive'a. Jako Senior Executive zajmie się rozwojem wewnętrznych kanałów komunikacji WEC Communication - agencyjnego podcastu „Dobrze Kojarzysz” i profilu na TikToku. Do jego obowiązków należeć też będzie samodzielna koordynacja projektów realizowanych dla klientów. 

Do tej pory w WEC Tyszkowki odpowiadał za produkcję treści foto i wideo m.in. dla marek Acer, Predator, Acer UK, Sabre, Logitech, Exclusive Networks czy Maxcom. Był również zaangażowany w projekty wykorzystujące sztuczną inteligencję. Co więcej, jest twórcą internetowym – prowadzi na YouTubie kanał „Tylko Basket”. (af)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin