Dwa transfery Vision Group

dodano: 
17.05.2012
komentarzy: 
0

W maju 2012 roku do zespołu agencji Vision Group dołączyły dwie osoby: Edyta Janczewska, która objęła stanowisko PR managera w dziale healthcare oraz Magdalena Niedźwiecka-Pruszkowska, która na stanowisku senior PR consultanta wspiera zespół obsługujący klientów z sektora IT.

Janczewska specjalizuje się w planowaniu i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych dla firm z sektora farmaceutycznego. Ma doświadczenie w budowaniu kampanii społecznych i edukacyjnych. Jako konsultant PR realizowała projekty z zakresu public relations i public affairs dla takich firm i organizacji, jak: MSD Polska, Eli Lilly Polska, GlaxoSmithKline, Abbott Polska, Amgen, Sandoz, Bristol-Myers Squibb, Medtronic, Biogen Idec Polska, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Polska Unia Onkologii. Poprzednio pracowała w agencjach: Edelman oraz G-Communications Consultants. Pracowała już wcześniej w Vision Group – do kwietnia 2011 roku.

Niedźwiecka-Pruszkowska poprzednio pracowała w agencji First PR, gdzie obsługiwała Cisco, iStockPhoto oraz innych klientów z branży IT. Jej specjalność to e-marketing i strategia komunikacji w mediach społecznościowych. Karierę zawodową zaczynała jako copywriterka i dziennikarka (m.in. autorka audycji nocnych w Radiostacji). Przez osiem lat pracowała w Biurze Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu Grupy PZU, gdzie odpowiadała za komunikację interaktywną (m.in. kampanie reklamowe online, bieżącą aktualizację korporacyjnych serwisów internetowych) i niektóre projekty komunikacji wewnętrznej. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin