.

Dwie nowe menedżerki w 38 Content Communication

dodano: 
16.11.2022
komentarzy: 
0

Jesienią do 38 Content Communication dołączyły dwie nowe osoby, które wzmocniły agencyjny zespół menedżerów. Donata Urban (z lewej strony na zdjęciu głównym) objęła stanowisko Group Account Managera, a Aleksandra Lalka-Skowron została zatrudniona jako PR Manager. 

Z początkiem października 2022 roku Aleksandra Lalka-Skowron zaczęła pracę w 38 Content Communication jako PR Manager w zespole kierowanym przez Justynę Kalinowską. To nowo utworzone stanowisko w firmie. Lalka-Skowron od ośmiu lat jest związana z branżą komunikacyjną. Poprzednio, od stycznia 2021 do września 2022 toku, była związana była z firmą deweloperską PCG, gdzie była koordynatorką. ds. marketingu. Wcześniej pracowała w agencjach Publicon  i R4S Consulting, a także w AmReście, gdzie jako specjalistka projektowała i realizowała strategie PR w branży deweloperskiej, a także realizowała projekty komunikacyjne dla polskich i międzynarodowych marek. Ukończyła komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim (specjalizacja branding) oraz podyplomowe studia kierownik zespołu – team leader na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W listopadzie 2022 roku zespół agencji powiększył się z kolei o Group Account Managera. Stanowisko to objęła Donata Urban, która zarządza warszawskim zespołem, wyspecjalizowanym w obsłudze projektów korporacyjnych, który odpowiada obecnie za obsługę m.in. Grupy Accor, Glovo czy Electromobility Poland. Ma doświadczenie z zakresu komunikacji biznesowej, zarządzania kryzysowego oraz relacji inwestorskich. W ostatnich latach pracowała w CD PROJEKT oraz notowanym na londyńskiej giełdzie W.A.G payment solutions. Wcześniej z kolei była związana z agencjami InnerValue, Nobili Partners oraz United PR, gdzie wdrażała i realizowała strategie komunikacyjne dla klientów z branży biotechnologicznej, finansowej i nowych technologii. Ukończyła komunikację społeczną i dziennikarstwo na Społecznej Akademii Nauk. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin