Dwie nowe osoby w Konkret PR

dodano: 
21.02.2018
komentarzy: 
1

Pracę w agencji rozpoczęły Marta Sokołowska (w dziale Corporate) i Klaudia Szyszka (w dziale Lifestyle). Obie objęły stanowiska PR Account Executive.

Marta Sokołowska zajmie się działaniami public relations dla klientów z branży nieruchomości komercyjnych – Warsaw Trade Tower oraz Marynarska Business Park. Do jej zadań będzie też należało wsparcie obsługi Panattoni Europe.

Marta Sokołowska

Poprzednio pracowała dla Banku BPH i Alior Banku. Była odpowiedzialna za działania PR i employer branding. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Klaudia Szyszka

Klaudia Szyszka zajmie się natomiast działaniami dla firm Wendre oraz Stena Line. Do tej pory pracowała w agencji Acha Public Relations. Jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku komunikacja zintegrowana w Collegium Civitas w Warszawie.

Oba stanowiska nie są nowo utworzonymi funkcjami, jednak agencja nie informuje, kogo zastąpiły nowe osoby. Konkret PR jest klientem Instytutu Monitorowania Mediów. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin