poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościDwie nowe osoby w OKK! PR

Dwie nowe osoby w OKK! PR

Do agencji OKK! PR, specjalizującej się w obsłudze marek architektonicznych, budowlanych i wnętrzarskich, dołączyły w ostatnim czasie dwie osoby. Anna Górecka objęła stanowisko Account Executive’a, a Magdalena Jankowska – Junior Account Executive’a.

Anna Górecka jako Account Executive odpowiada za działania wizerunkowe dla marek takich jak Geberit Polska, KOŁO czy Vasco Group. Pracę w agencji zaczęła w styczniu 2021 roku na okresie próbnym, a od kwietnia na stałe.

Anna Górecka

Wcześniej Górecka była związana z agencją reklamową AVEEX, gdzie na stanowisku PR Managera zajmowała się realizacją projektów PR-owych i reklamowych dla marek z branży budowlanej, takich jak Aluprof, Internorm, Profix, Protan, BFT albo Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Zajmowała się tworzeniem i realizacją strategii komunikacji. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją public relations na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła też zarządzanie marką w Szkole Głównej Handlowej.

W OKK! PR Anna Górecka przejęła obowiązki Karoliny Jędryszek, która zakończyła pracę w agencji i dołączyła do firmy Decoroom.

Magdalena Jankowska z kolei od marca 2021 roku, po miesięcznym okresie próbnym, pełni w OKK! PR funkcję Junior Account Executive’a. Jest odpowiedzialna za działania dla Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom, ambasadorów marki Geberit, zajmuje się także koordynacją webinarów OKK! design, i projektami specjalnymi.

Magdalena Jankowska

Poprzednio pracowała w agencji marketingowej GRUPA BUKKO. Jako Account Manager odpowiedzialna była tam za działania buzz marketingu oraz współprowadzenie kampanii marketingu rekomendacji dla klientów agencji. Wcześniej doświadczenie zdobywała także w zespole client service agencji Buzz, gdzie realizowała projekty z zakresu digital marketingu dla takich marek jak Adamed, Babyliss Paris, Ryobi czy AEG. W swojej karierze realizowała także działania z zakresu social mediów dla marek Praktiker Polska i POLREGIO.

Jankowska jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalnością PR i marketing medialny oraz zarządzania ze specjalnością marketing na Uniwersytecie Warszawskim. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj