Dwie nowe osoby w Publicis Consultants

dodano: 
19.10.2018
komentarzy: 
0

Z początkiem sierpnia 2018 roku do zespołu Publicis Consultants dołączyły dwie nowe osoby: Daria Tworek i Irmina Brede.

Daria Tworek objęła stanowisko Senior Commucniation Managera. Kieruje zespołem odpowiedzialnym za obsługę kluczowych klientów agencji – Kaufland Polska i PKP Intercity. Przejęła obowiązki, które wcześniej, przed objęciem stanowiska Managing Directora w połowie czerwca 2018 roku, wykonywał Krzysztof Litwinek.

Tworek poprzednio związana była z Partner of Promotion. Wcześniej pracowała też w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Ma doświadczenie w planowaniu strategicznym oraz realizacji zintegrowanych kampanii komunikacyjnych w Polsce i za granicą dla podmiotów publicznych i prywatnych. Jest absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach europeistyka i politologia, gdzie specjalizowała się w zakresie publicznego PR-u.

Z kolei Irmina Brede objęła nowo utworzone stanowisko Junior Communication Managera i podobnie jak Daria Tworek będzie pracować dla firm Kaufland Polska i PKP Intercity. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Alert Media Communications. Zajmowała się komunikacją korporacyjną, produktową i kryzysową. Ukończyła nauki polityczne i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin