niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościDwóch nowych klientów grupy Good One

Dwóch nowych klientów grupy Good One

Nowa na polskim rynku marka lodziarni Ice Dream z początkiem kwietnia 2019 roku nawiązała współpracę z Good One PR oraz wchodzącą w skład tej samej grupy agencją Social Lama. Do zadań Good One PR należą opracowanie i realizacja strategii komunikacji, zwiększenie rozpoznawalności marki oraz kontakty z mediami i influencerami. Z kolei Social Lama odpowiada za stworzenie i moderację profili klienta w mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie), a także działania reklamowe w social mediach.

Za koordynowanie działań z ramienia Good One PR odpowiada Michał Zębik, Senior PR Account Executive, z kolei ze strony Social Lama pracami kieruje Anna Ozga, Project Manager. Do nawiązania współpracy doszło w wyniku zapytania ofertowego, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

Do klientów Good One PR dołączyła również sieć supermarketów POLOmarket. Agencja zajmuje się obsługą komunikacyjną firmy w zakresie PR-u produktowego, działaniami z obszaru influencer marketingu i prowadzeniem biura prasowego, a także wsparciem i doradztwem w zakresie komunikacji korporacyjnej.

Po stronie Good One PR pracami na rzecz POLOmarket zajmuje się Ilona Rutkowska, PR Account Executive, którą wspiera Ewelina Puławska, Senior Account Manager. Współpracę nawiązano w grudniu 2018 roku w wyniku przetargu. Umowę podpisano na czas nieokreślony. Poprzednio za obsługę sieci POLOmarket odpowiadała agencja Futurama communication intelligence. (bm)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj