Dzień otwarty w ZFPR

dodano: 
17.09.2014
komentarzy: 
0

Jakie projekty realizuje ZFPR? Co zrobić, aby uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach na preferencyjnych warunkach? Jak dowiedzieć się, co słychać u konkurencji? Jak skracać terminy płatności? Jak nawiązać kontakt z międzynarodowymi kontrahentami?

Na te i inne pytania ZFPR odpowie na spotkaniu informacyjnym. Dla kogo? ZFPR zaprasza na nie głównie prezesów/właścicieli agencji PR spoza Związku, którzy chcą się dowiedzieć więcej o korzyściach członkostwa, prawach i obowiązkach członków ZFPR oraz kryteriach, które należy spełnić przystępując do Związku.

Związek Firm Public Relations jest jedyną organizacją w Polsce reprezentującą firmy PR, członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz częścią międzynarodowego stowarzyszenia International Communications Consultancy Organisation (ICCO) zrzeszającego podobne organizacje PR z całego świata, co otwiera wiele ścieżek rozwoju oraz możliwości wymiany doświadczeń dla agencji członkowskich na rynku międzynarodowym.

Spotkanie odbędzie się 30 września br. (wtorek) o godzinie 10.00 w siedzibie Związku Firm Public Relations na ul. Czerskiej 8/10 (budynek Agory).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres info@zfpr.pl.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin