.

 

Energetyka i logistyka - nowi klienci Havas

dodano: 
30.10.2012
komentarzy: 
0

Havas PR Warsaw rozpoczęło współpracę z nowymi klientami reprezentującymi sektory energetyczny i logistyczny – West Coast Energy Polska oraz dwiema spółkami z logistycznej Grupy Rhenus.

W ramach umowy z West Coast Energy Polska, agencja zajmie się doradztwem w zakresie komunikacji z lokalnymi społecznościami oraz prowadzenia procesów konsultacyjnych dla czterech inwestycji OZE w województwach kujawsko-pomorskim i wielkopolskim. Klienta pozyskano w ramach przetargu. Długość kontraktu jest zależna od poszczególnych projektów.

Dla Rhenus Contract Logistics oraz Rhenus Port Logistics – dwóch spółek logistycznych należących do Grupy Rhenus – Havas PR Warsaw zajmie się startem komunikacyjnym, doradztwem w zakresie komunikacji i relacjami z mediami. Będzie też odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzenie pod kątem organizacyjnym i komunikacyjnym jubileuszu dwudziestolecia działania firmy w Polsce, które przypada na 2013 rok. Tego klienta pozyskano w wyniku rekomendacji, a umowę podpisano na czas nieokreślony. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin