ENERIS z nowym działem PR

dodano: 
20.02.2015
komentarzy: 
1

Dyrektorem dział komunikacji spółki ENERIS została Magdalena Sułek-Domańska. Bartosz Lewicki został rzecznikiem prasowym grupy.

Grupa ENERIS specjalizuje się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej oraz energetyki odnawialnej. W styczniu 2015 roku nabyła udziały w Veolia Usługi dla Środowiska (obecnie ENERIS Surowce) i stworzyła dział komunikacji.

Magdalena Sułek-Domańska przez prawie trzy lata odpowiadała za Public Relations  w Danone: pracowała dla takich marek jak Danio, Fantasia czy Danonki, współtworzyła działania z zakresu CSR oraz budowała relacje z mediami. Ma również bogate doświadczenie w komunikacji programów społecznych z ramienia agendy ONZ oraz organizacji pozarządowych. Prowadzone przez nią działania nagradzane były nagrodami takimi jak CSR Bulldog Awards, IPRA Golden World czy EFFIE.

Bartosz Lewicki obejmował wcześniej stanowisko rzecznika prasowego firm CEZEX i OSRAM oraz Porozumienia Nowoczesna Edukacja. Był również związany z agencjami PR: ComPress, Multi Communications oraz LoveBrands, z którymi realizował projekty komunikacyjne, szkoleniowe i doradcze. Doświadczenie w komunikacji projektów gospodarki surowcowej zdobywał podczas wieloletniej współpracy z ElektroEko Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Wcześniej pracował jako dziennikarz w TVP, TVN i RMF FM. (mb)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
10.03.2015
14:48:30
specjalista?
(10.03.2015 14:48:30)
nie ma jak to "pełnienie stanowiska" :-)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin