.

Ewelina Ciuchta dołączyła do Panattoni

dodano: 
04.11.2022
komentarzy: 
0

Ewelina Ciuchta dołączyła do Panattoni, europejskiej firmy z branży nieruchomości przemysłowych. We wrześniu 2022 roku objęła nowo utworzone stanowisko ESG Advisora.

W nowej roli zajmie się m.in. doradztwem w zakresie standardów związanych ze zrównoważonym rozwojem, współtworzeniem i koordynacją polityki ESG wraz z raportowaniem niefinansowym, oraz komunikacją w tym zakresie.

Wcześniej, przez 12 lat była szefową działu Corporate w agencji Konkret PR (obecnie Human Signs), obsługującej m.in. Panattoni. Przez ostatnie trzy lata ściśle zajmowała się tematyką zrównoważonego rozwoju i ESG.

Ciuchta tworzyła i realizowała wielopoziomowe kampanie marketingowe i PR m.in. dla sektora nieruchomości komercyjnych, finansowego i logistycznego, ale także branży lifestylowej. Była również odpowiedzialna za komunikacje wewnętrzną oraz employer branding. Pracowała dla takich klientów jak m.in. Villeroy & Boch, Jungheinrich Polska, Heitman (WTT, Marynarska Business Park), Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Sage, Dachser, Aston Martin, Diesel, Bacardi.

Jest absolwentką Zakładu Filozofii Nowożytnej oraz Zakładu Estetyki Instytutu Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin